Merkezimize özel fırsatlardan ve Kanada’nın öğrencilerimize sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak, Red River College’a Kanada Kültür Merkezi İle GÜVENLE BAŞVURmak İçin Şimdi İLETİŞİME GEÇin!

Red River College Kanada, Kanada devletine ait okullardan birisidir. Okul Manitoba’da yer almaktadır. Her yıl , diploma ve sertifika programlarından 30.000 üzerinde öğrenci mezun etmektedir. Uygulama ve öğrenme ve uygulamalı araştırmalarıyla eyaletin en büyük okulları arasındadır. Öğrencilere iyi bir eğitim ve kariyer sunmayı hedefleyen Red River College Kanada , kaliteli eğitim sunmak ,işetlerle ortaklık yaparken , öğrencileri bulundukları alanda lider yapmayı hedefliyor.

 Red River College hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz. 

  Red River College Kanada’nın eğitim kalitesini oranlar açıklıyor ;

% 96 lisansüstü istihdam oranı ve 6.000 ve 8.000 öğrenci günlük katılmak oranı bulunmaktadır. % 93 lisansüstü memnuniyeti olan öğrenci sayısına sahiptir. Red River Koleji 29 ülkeden, yaklaşık 300 uluslararası öğrenciye her yıl ev sahipliği yapmaktadır.
Okul yüzlerce programa sahiptir. Bunların arasında en çok dikkat çeken biyoteknoloji, inşaat esnaf, dijital multimedya, iş, havacılık, hemşirelik, mühendislik teknolojisi alanlarıdır.
Red River College Kanada
 
 Red River College başvuruları merkezimizden ücretsiz  yapılmaktadır. Sizlerde Kanada Kültür Merkezi güvencesi ve kalitesiyle programlar hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.